fotografia slubna wideofilmowanie gorlice nowy sacz
O Nas
K I L K A   S Ł Ó W   O  N A S

FILM ŚLUBNY I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

DM STUDIO tworzy zespół młodych i ambitnych osób, dla których film i fotografia to pasja i sposób na życie. Każdy z nas jest inny, dzięki czemu każdą sytuację widzimy w odmienny sposób, mamy przez to wiele pomysłów którymi możemy się na wzajem uzupełniać. Cały czas inwestujemy w nasz rozwój, systematycznie poszerzając naszą wiedzę i umiejętności. W pracy pomaga nam nowoczesny i profesjonalny sprzęt do filmowania i fotografii.

Filmy i zdjęcia od bardzo dawna są jedynymi pamiątkami z danych wydarzeń, dlatego zawsze staramy się ulotne chwile przemienić w piękną i trwałą historię.

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób otwartych na ciekawe i oryginalne rozwiązania, oczekujących czegoś więcej niż kilkugodzinne i suche nagranie wideo oraz zwykłe zdjęcia.

Na co dzień pracujemy na terenie Gorlic, Nowego Sącza, Grybowa, Tarnowa, Jasła, Krosna, Dębicy, Limanowej ale bardzo chętnie odwiedzimy inne zakątki Polski.
O F E R O W A N E   U S Ł U G I
film ślubny wideofilmowanie gorlice nowy sącz tarnów jasło

FILM ŚLUBNY

Staramy się przekazać Wam coś więcej niż tylko zwykły film ślubny. Chcemy by Wasza opowieść była emocjonalna i wzruszająca dla Was i kolejnych pokoleń. Film ślubny – wideofilmowanie Gorlice, Nowy Sącz, Grybów, Tarnów, Jasło.

fotografia ślubna gorlice nowy sącz tarnów jasło

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Robimy wszystko aby Wasze fotografie były na najwyższym poziomie. Staramy się aby wykonane przez nas zdjęcia były naturalne i przepełnione emocjami. Fotografia ślubna Gorlice, Nowy Sącz, Grybów, Tarnów, Jasło.

film ślubny fotografia ślubna gorlice nowy sącz tarnów jasło

FOTOALBUMY

Każde zdjęcie po wydruku nabiera jeszcze większego uroku. Dzięki polskiej firmie FotoDruk24 możemy zaoferować Wam najwyższej jakości produkty fotograficzne(fotoalbumy, fotoksiążki, odbitki, fotoobrazy).

film ślubny fotografia ślubna gorlice nowy sącz tarnów jasło

DRON

Ujęcia z lotu ptaka sprawią, że Wasze filmy będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Dają one możliwość obserwacji z powietrza piękna które Was otacza. Góry, lasy, łąki, jeziora z góry są zupełnie inaczej widzane.

Damian Markowicz DM STUDIO
ul. Gorlicka 404
38-321 Moszczenica
Tel: 791-232-711
Mail: dm@dm-studio.pl
www.dm-studio.pl
Copyright © 2017 DM STUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM

wideofilmowanie gorlice nowy sącz, fotografia ślubna gorlice nowy sącz, kamerzysta na wesele, fotograf ślubny gorlice nowy sącz, filmy reklamowe gorlice, nowy sącz, studniówka, komunia, grybów, jasło, krosno, kraków, dębica, tarnów, studio filmowe, studio fotograficzne