Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
fotografia slubna, film slubny, gorlice, nowy sacz, krakow
Blog

Sylwia i Radek to wspaniała para, pełna szczerych uśmiechów i miłości. Na naszą firmę trafili dzięki naszej mamie. Tak, mama Iwona jest jak sama mówi mamą nas wszystkich w DM Studio  Sylwia i Radek będąc u niej w pracy wysłać kupon lotto zwierzyli się, że biorą ślub, ale nie mają jeszcze fotografia i kamerzysty. Mama Iwona zadziałała od razu, mówiąc, że jej syn się tym zajmuje. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Sylwia i Radek odezwali się do nas, po czym przyjechali obejrzeć nasze realizacje. Choć Radek dużo nie mówił, to Sylwia nadrabiała. Ale takich ludzi lubimy. Umowa podpisana i czekamy na ten wielki dzień.

To był bardzo ciekawy dzień – pełen wrażeń i nerwów. Pogoda nas nie rozpieszczała, od rana padał deszcz. Szymek i Paula wierzyli jednak, że deszcz ustanie i uda nam się zrealizować plener. Byliśmy umówieni na godzinę 17:00 przy Pałacu w Siarach, bo takie miejsce na plener nowożeńcy sobie wybrali.


Jeszcze o 16:00 napisaliśmy do Pauli i Szymka, czy na pewno robimy plener, bo nadal pada deszcz… Robimy! Na pewno przestanie padać napisał do nas Szymek. Punktualnie o 17:00 spotkaliśmy się w Siarach i przestało padać. Nowożeńcy nie tak wyobrażali sobie pogodę na swój plener, jednak Paula zapytała czy coś nam z tego wyjdzie? W końcu niebo było pełne chmur, a chwilę wcześniej byliśmy świadkami opadów. Co wyszło? Zobaczcie sami ;)

Oliwka i Witek na swoją imprezę życia wybrali Kompleks Panorama, nowy dom weselny położony w malowniczym miejscu. Tak, cisza i spokój – o takie miejsca niejednokrotnie ciężko. Samo wesele, raczej w nowoczesnym stylu, choć nie zabrakło akcentu śpiewaka, zwanego w tych okolicach drużbą.


Co tu dużo pisać? Impreza udana w 100%! Oliwka i Witek to Para pełna energii i uśmiechu – kochają się bardzo i to chyba widać na każdej z fotografii. Po za tym świetne miejsce i wspaniali goście.


Takim dodatkiem do całości jest plener ślubny, wykonany na miejscu, choć Oliwka i Witek nigdy w tym miejscu nie byli. Pogoda średnio współpracowała, bo słonko zaszło, ale pojawiło się w lesie na kilka ostatnich klatek.
Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Anita i Mariusz na swoją sesję plenerową wybrali bardzo piękne miejsce, jakim był Przełom Białki pod Krempachami. No tak, właściwie to miejsce wybrała Anita, a Mariusz po raz pierwszy zobaczył je w dzień pleneru;) Możemy powiedzieć, że nie był sam, gdyż my też byliśmy tam po raz pierwszy, choć przejeżdżamy nieopodal drogą do Zakopanego.

Długo nad tym myśleliśmy i w końcu zapadła decyzja – prowadzimy bloga :) Tak, wiemy, że powinniśmy zrobić to już dawno, jednak mamy bardzo dużo pracy i mało czasu na zamieszczanie publikacji. Postaramy się jednak uzupełniać nasz blog w miarę regularnie.


Długo czekaliśmy na ślub w plenerze i 11 maja bieżącego roku nastąpił ten dzień. To był polsko-angielski ślub, związek małżeński zawarli Paulina i Matthew. Wspaniała Para, która bardzo się kocha.


Za nim przejdziemy do zdjęć, to jeszcze taka mała ciekawostka – cały tydzień, przed ślubem Pauliny i Matthew padał deszcz, gdy rozmawialiśmy z Pauliną we wtorek, dało się odczuć, że martwiła się o dobrą pogodę. Nie ma się, co dziwić, tyle przygotować i starań, aby ten dzień był wyjątkowy. Powiedzieliśmy Paulinie przez telefon, żeby wraz z przyszłym mężem robili swoje, a my w sobotę przywieziemy ładną pogodę;) Choć było to wtedy niewiarygodne, to sobota 11 maja była piękna, a Paulina była w szoku, ze pogoda się udała i wszystko pójdzie zgodnie z planem;) A jak było? Zobaczcie sami.

film ślubny wideofilmowanie gorlice nowy sącz
fotografia ślubna fotograf gorlice nowy sacz
DM STUDIO
ul. Samorządowa 17
38-321 Moszczenica
Tel: 791-232-711
Mail: dm@dm-studio.pl
www.dm-studio.pl
Copyright © 2019 DM STUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM